Vastused sinu küsimustele

Kas toodetele on võimalik ise järgi tulla?

Paberist tooteid (bännerid ja topperid) saadame ainult pakiautomaati. Teised tooted saab kätte Tallinna külje alt Järvekülast. Ise järgi tulemiseks kirjutage meile ja lepime aja täpsemalt kokku.

Mul on vaja toodet kiiremini kui on toote tarneaeg, kas saab?

Kirjutage meile enne tellimuse esitamist, anname endast parima!

Kas eritellimustoodet saab tagastada?

Eritellimusel st vastavalt Sinu soovidele tehtud toodet ei saa tagastada. Täpsemalt saab lugeda Müügitingimustest.

Kuhu ja kuidas ma saan kiige paigaldada?

Kiige saab paigaldada lakke, trepi alla, ukseavasse aga miks mitte ka terrassile või rõdule. Palun veenduge, et valite sobivad kinnitusvahendid ja olete kindel pinna kandevõimes. Kiige paigaldamisel ukseavasse peab olema kindel, et uks ei saa ootamatult sulguda (tuuletõmme vm). Kiigega on kaasas kaks metallrõngast, köisi ei tohi riputada otse laekinnituse külge, hõõrdumine põhjustab köite kulumist. Laekinnitusi ei ole ohutuse eesmärgil kaasas, erinevad kinnituskohad vajavad spetsiaalseid kinnituskonkse. Peale sobiva kiigekõrguse leidmist, fikseeri köis metallrõngaste juurest kaasas oleva paelaga või sõlmega, vältimaks kiige viltu vajumist. Fikseerimata köied ei ole turvalised. Ära jäta väikelast järelvalveta kiikuma! Kiikumisega seotud ohutus on kasutaja vastutusel.

Kui kõrgele põrandast tuleb kiik paigaldada?

Väikelapse jalad ei tohi beebikiiges kiikudes puutuda vastu maad. Kui beebikiike kasutab 2-3 aastane laps, kes soovib mängulisemalt kiikuda/vigurdada, siis sättida kiik kõrgusele, et laps saab kiiges olles ka püsti seista. Lastekiige puhul peab laps saama ise mugavalt kiigele istuda.

Kas kiike tohib kasutada õues?

Kasutades kiike õues, tuleb seda niiskuse eest kaitsta ja kindlasti ööseks varju alla viia.

Kuidas kinnitub pilveke/kuusk seinale?

Vildist mängu tagumisele küljele on kinnitatud kahepoolse teibi ribad, mille abil on mängu lihtne seinale kinnitada. Testimiste käigus ei ole mängu eemaldamisel teip värvitud pindu ega tapeeti kahjustanud. Siiski, seinavärve ja tapeete on väga palju erinevaid ja Krutskidesign ei vastuta võimalike kahjustuste eest.

Vildist pilveke/kuusk on kortsus, kas tohib triikida?

Jah, vilt on triigitav. Soovitame triikida läbi triikimislapi või läbi muu õhema kanga (nt köögirätik).

Kas saadate mõõdupuud ainult kulleriga?

Eelistame anda mõõdupuud käest-kätte. Kirjutage meile ja proovime leida lahenduse üle andmiseks.

Sain toote kätte, see ei näe välja täpselt samasugune nagu pildil, miks?

Kõik tooted on valmistatud käsitööna ja seega on need ainulaadsed. Näiteks võib kiigekangastel olla mustri paigutus erinev. Ka meie ekraanid on erinevad. Anname endast parima, et saavutada võimalikult sarnane tulemus e-poes olevate toodetega. Kui Sul on kindel visioon oma tellimuse osas, siis alati kirjuta julgelt ja saame toonid, elementide paigutused vm enne valmistamist kooskõlastada. 

Kuhu viia pakendid, milles tooted kätte sain?

Meie partner pakendite taaskasutamiseks ja käitlemiseks on Eesti Pakendiringlus (pakendite taaskasutusorganisatsioon). Palun vaata kuhuviia.ee ja sorteeri korrektselt 🙂

Kui sa enda küsimust siit ei leidnud, esita see julgelt meiliaadressil info@krutskidesign.ee

Või vajuta siia, et täita e-kirja vorm