Kontakteeru Krutskiga!

Ettevõte:
Veebileht:
E-mail:
Telefon:


Reg. kood:
Aadress:

KrutskiDesign OÜ
www.krutskidesign.ee
info@krutskidesign.ee
+372 5822 5607


14427021
Järveküla, Rae vald, 75304

Ettevõte:
Veebileht:
E-mail:
Telefon:


Reg. kood:
Aadress:

KrutskiDesign OÜ
www.krutskidesign.ee
info@krutskidesign.ee
+372 5822 5607


14427021
Peetri alevik, Harjumaa, 75312

Kes see Krutski on?

Põnev on teada, kes peidavad end vahvate väikeste ettevõtete taga ja mis on nende lugu. Tere, mina olen Kaisa, mina olengi Krutskidesign.

Krutskidesign nime all on palju erinevaid tooteid – beebikiiged, puidust mõõdupuud, vildist mängud. Kiigemaailm avanes kui sündis minu esimene laps. Kiiged on Krutskidesign süda. Ajatu ja stiilne sisustuselement, mis toob palju rõõmu!

Laps kasvas ja tõmbasin uksepiidale kriipse tema pikkuse kohta, siis kolisime ja uksepiit jäi maha. Sündis Krutskidesign puidust nimeline mõõdupuu. Esimene laps kasvas, sündis teine laps, lärm kasvas ja ka ideed minu peas ootasid pikas järjekorras teostamist. Avastasin vildi. Wow kui äge materjal, et teha „vaikseid“ mänge! Magnetid, krõpsud, puit ja vilt annavad koosluse, millest olen vaimustuses. Fookuses on mäng, areng, loovus ja tootekategooriatega ma end raami ei suru, jagan Krutskidesign alt oma parimaid palasid.

Minu kliendid on väga lahedad ja annavad samuti palju ideid. Aitäh Teile selle eest!

Krutskidesign klient on laps, ema, vanaema, isa, katsikupeo külaline, sünnipäeval osaleja, õde ja vend. Krutskidesign klient elab Eestis, Lätis, Leedus, aga ka Lõuna Koreas, Brassilias ja Saksamaal. Lapsed annavad võimaluse ka täiskasvanutel mängida, seega olenemata vanusest, soost ja elukohast on mäng ikka au sees. Elu täis mängu!

Kirjuta Krutskile!