Müügitingimused

Kehtiv alates 20.02.2020

1. Üldtingimused

1.1 Veebipoodi www.krutskidesign.ee omanik on Krutskidesign OÜ (edaspidi Müüja; registrikood 14427021).

1.2 Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel. Ostule kehtivad Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

2. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

2.1 www.krutskidesign.ee (Krutskidesign OÜ) müüb ja e-poe klient ostab e-poes pakutavaid Tooteid.

2.2 Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.

2.3 Veebipoes müüdavate toodete info (sh tarneaeg ning eritellimuste valmistamise aeg) ja hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub kauba kättetoimetamise tasu, mille suurus kuvatakse tellimuse vormistamisel.

2.4 Toodete hinnad ei sisalda käibemaksu ja neile ei lisandu käibemaksu.

2.5 Soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind. Soodushind võib rakenduda ka kampaaniakoodi sisestamisel. Sellisel juhul kuvatakse soodushind hiljemalt ostukorvi kinnitamisel.

2.6 Müüja teeb kõik võimaliku, et e-poe tootefotod vastaksid tegelikkusele. Fotodel olev värv võib siiski erineda tegelikkusest (olenevalt ekraani tüübist, kust fotot vaadatakse ja valgusest).

2.7 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine

3.1 Tellimus võetakse töösse pärast tasumisele kuuluva summa laekumist Müüja arvelduskontole.

3.2 Valmimise ajale lisandub Toote transpordile kuluv aeg.

3.3 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Alates 75EUR ostusummast on transport pakiautomaati tasuta.

3.4 Laos olevad tooted, mida ei valmistata eritellimusel, postitatakse pakiautomaati kolme tööpäeva jooksul.

4. Kättesaamine

4.1 Kui tellitud kaup on jõudnud Omniva/Smartpost pakiautomaati, tuleb saajale selle kohta SMS-teade, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku uksekoodi.

4.2 Kui transpordipakend või Toode on viga saanud, tuleb sellest kohe teavitada meiliaadressil info@krutskidesign.ee.

4.3. www.krutskidesign.ee kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui Toode on pakiautomaadist välja võetud või vastu võetud kohtumisel kulleriga.

5. Taganemisõigus

5.1 Veebilehelt www.krutskidesign.ee ostetud tooteid, mis ei ole valminud eritellimusena, on seadusest tulenevalt võimalik ümber vahetada või tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

5.2 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

5.3 Tagastatud toode ei tohi olla kasutatud muul viisil, kui on vajalik toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud toote kirjelduses. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks või sellel esineb kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

5.4 Eritellimusena valmistatavaid tooteid ei ole võimalik tagastada v.a kui toode ei vasta tellitud parameetritele (nt on ekslikult saadetud tellimusest erinev värv) või tootel on silmnähtavad tootmisdefektid. Kliendil on õigus esitada pretensioon kahe kuu jooksul alates puuduse avastamise hetkest. Tasub tähele panna, et tegemist on käsitööga ning tooted ei ole seega identsed. Eritellimusel valmistatud Tooteid ei vahetata ümber järgmistel põhjustel: toode ei vasta ootustele, toode ei meeldi, toote värv tundub erinev kui ekraanil jne.

5.5 Toote ümbervahetamiseks või tagastamiseks palun täita kauba ostmisest taganemise vorm, mille leiad SIIT ning saata see allkirjastatult emaili aadressile info@krutskidesign.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

5.6 Toode tuleb tagastada ümbervahetamiseks kahjustamata kujul.

5.7 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

5.8 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest, kuni on lepingu esemeks oleva tagastatava Toote kätte saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on Toote tagasi saatnud (sõltuvalt sellest, kumb toimub varem).

5.9 Veebipoel on õigus müügitehingust taganeda ning nõuda kaup ostjalt tagasi, kui kauba hind on veebipoes ekslikult märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

6. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba kauba üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

7. Isikuandmete töötlemine

7.1 Isikuandmeid töötleb Krutskidesign OÜ

7.2 www.krutskidesign.ee e-poe kasutamisega annad selge ja teadliku nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks Müügitingimustes sätestatud tingimustel.

7.3 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, meiliaadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kaup kohale toimetada.

7.4 Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Müüja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesolevate tingimustega vastuolus.

8. Vaidluste lahendamine

8.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata emaili aadressile info@krutskidesign.ee. Vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel.

8.2 Kui ostja ja Veebipood ei jõua lahenduse osas kokkuleppele, on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

9. Tingimuste muutmine

9.1 Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest veebilehel www.krutskidesign.ee. Müüjal on õigus mistahes aja hetkel muuta oma e-poe sisu, pakutavat kaubavalikut ning Müügitingimusi.

10. Muud tingimused

10.1 Fotode autoriõigused kuuluvad Krutskidesign OÜ-le ning nende jagamine ilma autori nõusolekuta on keelatud.