Kehtiv alates 20.02.2020

Müügitingimused

1. Üldtingimused

1.1 Veebipoodi www.krutskidesign.ee omanik on Krutskidesign OÜ (edaspidi Müüja; registrikood 14427021).

1.2 Müügitingimused kehtivad veebipoest kaupade ostmisel. Ostule kehtivad Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.

2. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

2.1 www.krutskidesign.ee (Krutskidesign OÜ) müüb ja e-poe klient ostab e-poes pakutavaid Tooteid.

2.2 Müüja ja kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole. Tooteid enne müügilepingu jõustumist ei broneerita.

2.3 Veebipoes müüdavate toodete info (sh tarneaeg ning eritellimuste valmistamise aeg) ja hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub kauba kättetoimetamise tasu, mille suurus kuvatakse tellimuse vormistamisel.

2.4 Toodete hinnad ei sisalda käibemaksu ja neile ei lisandu käibemaksu.

2.5 Soodushindade puhul on tootelehel ära toodud nii uus hind kui ka mahakriipsutatult vana hind. Soodushind võib rakenduda ka läbi kampaaniakoodi sisestamise – sellisel juhul kuvatakse soodushind hiljemalt ostukorvi kinnitamisel.

2.6 Müüja teeb kõik võimaliku, et e-poe tootefotod oleksid tegelikkusele vastavad. Fotodel olev värv võib siiski erineda tegelikkusest (olenevalt ekraani tüübist, kust fotot vaadatakse ja valgusest).

2.7 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

3. Kohaletoimetamine

3.1 Tellimust hakatakse täide viima pärast Toote eest sooritatud makse laekumist Müüja arvelduskontole.

3.2 Valmimise ajale lisandub Toote transpordile kuluv aeg.

3.3 Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Alates 75EUR ostusummast on transport pakiautomaati tasuta.

3.4 Laos olevad tooted, mida ei valmistata eritellimusel, postitatakse pakiautomaati kolme tööpäeva jooksul.

4. Kättesaamine

4.1 Kui tellitud kaup on jõudnud Omniva/Smartpost pakiautomaati, tuleb saajale selle kohta teade SMS-i teel, mis sisaldab pakiautomaadi avamiseks vajalikku uksekoodi

4.2 Kui transpordipakend või Toode on viga saanud, tuleb sellest meile esimesel võimalusel teada anda e-posti teel info@krutskidesign.ee

4.3. www.krutskidesign.ee kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui Toode on jõudnud pakiautomaati või vastu võetud kohtumisel kulleriga.

5. Taganemisõigus

5.1 www.krutskidesign.ee ostetud tooteid, mida ei ole valmistatud eritellimusena, on seadusest tulenevalt võimalik ümber vahetada või tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

5.2 Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

5.3 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud toodet kasutada muul viisil kui on vajalik toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud www.krutskidesign.ee veebilehel toote kirjelduses. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

5.4 Tellija poolt valitud omadustel (eritellimusel) valmistatavaid tooteid ei ole võimalik tagastada v.a juhul, kui toode ei vasta tellitud parameetritele (nt ekslikult on kliendile saadetud tellimusest erinev värv) või kui tootel on silmnähtavad tootmisdefektid. Kliendil on õigus esitada pretensioon kahe kuu jooksul alates puuduse avastamise hetkest. Tähele tasub panna seda, et tegemist on käsitööga ning ükski toode ei ole teisega identne. Eritellimusel valmistatud Tooteid ei vahetata ümber järgnevatel põhjustel: toode ei vasta ootustele, toode ei meeldi, toote värv tundub erinev kui ekraanil jne.

5.5 Toote ümbervahetamiseks või tagastamiseks palun täita kauba ostmisest taganemise vorm, mille leiad SIIT ning saata see emaili aadressile info@krutskidesign.ee hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

5.6 Toode tuleb tagastada ümbervahetamiseks või tagastuseks kahjustamata kujul.

5.7 Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

5.8 Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

5.9 Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

6. Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole. veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

7. Isikuandmete töötlemine

7.1 Isikuandmeid töötleb Krutskidesign OÜ

7.2 www.krutskidesign.ee e-poe kasutamisega annad selge ja teadliku nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks käesolevas lepingus  sätestatud tingimustel.

7.3 Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

7.3 Isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate turvameetmetega. Müüja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele või kasutama isikuandmeid seaduse või käesoleva lepinguga vastuolus.

8. Vaidluste lahendamine

8.1 Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata emaili aadressile info@krutskidesign.ee. Vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel.

8.2 Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole (www.komisjon.ee) . Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

9. Tingimuste muutmine

9.1 Tingimuste ja hinnakirja muudatused ning täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest interneti leheküljel www.krutskidesign.ee. Müüjal on õigus mistahes aja hetkel muuta oma e-poe sisu, pakutavat kaubavalikut ning Müügitingimusi.

10. Muud tingimused

10.1 Fotode autoriõigused kuuluvad Krutskidesign OÜ-le ning nende jagamine ilma autorile järelepärimist tegemata on keelatud.

10.2 Lepingus toodud tingimustega tutvumine on veebipoe kasutajale kohustuslik.